Fiorentina zagra w Międzynarodowym Pucharze Mistrzów

ACF Fiorentina weźmie udział podczas letniego Międzynarodowego Pucharu Mistrzów który zostanie rozegrany na stadionach Stanów Zjednoczonych, zostanie on rozegrany od 11 lipca do 5 sierpnia. Fiorentina będzie jedynym włoskim klubem podczas tych rozgrywek.

Oprócz Fiorentiny, w rozgrywkach wezmą udział drużyny: FC Barcelona, Manchester United, Paris Saint-Germain, FC Porto, Chelsea Londyn, Club America, New York Red Bulls, San Jose Earthquakes i LA Galaxy. W pucharze nie zagrają drużyny Romy, Manchesteru City i Realu Madryt, które w tym samym czasie będą uczestniczyły w pucharach rozgrywanych na terenie Australii i Chin.

W ubiegłorocznych rozgrywkach wzięły udział dwie włoskie drużyny, Inter Mediolan i AC Milan, żadnej z tych drużyn nie udało się dojść do finału a rozgrywki wygrała drużyna Manchester United.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.