Alberto Aquilani wróci do AS Romy ?

Alberto Aquilani którego kontrakt z Fiorentiną wygasa już latem może powrócić do AS Romy, gdzie rozpoczynał swoją karierę, takie doniesienia zaprezentował La Gazzetta dello Sport. Według dziennika sportowego, Aquilani mógłby podpisać z Romą dwuletni kontrakt.

Aquilani w klubie AS Roma rozpoczynał swoją piłkarską karierę, był zawodnikiem Romy w latach 2002-2009, następnie przeniósł się do Liverpoolu i Fiorentiny. W międzyczasie występował również na wypożyczeniu w Juventusie i AC Milanie. W ostatnim czasie wiele się mówiło o przenosinach Aquilaniego do ligi MLS, jednak wczoraj dziennik La Gazzetta dello Sport poinformował o zainteresowaniu Romy. Według dziennika dyrektor Romym, Walter Sabatini miałrozmawiać z agentem zawodnika, którym jest Andrea D’Amico.

Według doniesień nie tylko Roma chce pozyskać gracza, również Inter Mediolan i AC Milan chętnie pozyskałyby 30-letniego gracza Fiorentiny.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.