West Ham – Aston Villa 2:0

West Ham United odniósł kolejne ważne zwycięstwo w lidze, tym razem gracze poradzili sobie z ostatnią w tabeli Aston Villą, dzięki trafieniom Antonio i Kouyate to West Ham świętował 10 zwycięstwo w lidze, dzięki któremu ekipa zajmuje wysoką szóstą pozycję w Premier League.

West Ham miał ułatwione spotkanie już od 17 minuty, kiedy to czerwoną kartkę w Aston Villi otrzymał Ayew, mimo przewagi jednego gracza do przerwy goli nie zobaczyliśmy. Dopiero w drugiej połowie do siatki trafiali Antonio i Kouyate.

Obecna sytuacja Aston Villi jest wręcz dramatyczna, drużyna zajmuje ostatnią pozycję w lidze i do bezpiecznej pozycji traci 10 punktów, meczem ważnym w kontekście walki o utrzymanie będzie kolejne spotkanie ligowe, w którym przeciwnikiem będzie Norwich, jeżeli wygrałoby Norwich, drużyna Aston Villi może śmiało zacząć się pakować aby od przyszłego sezonu występować w klasie niżej.

Nie ma się co dziwić takiej sytuacji, po 24 kolejkach Aston Villa ma tylko 2 zwycięstwa na koncie, tak dokładnie, nie ma tutaj żadnego błędu to tylko 2 wygrane, 7 remisów i aż 15 porażek.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.