Kto najlepszym graczem w styczniu ?

Poznaliśmy listę graczy nominowanych do tytułu najlepszego gracza Premier League w styczniu 2016 roku, na liście znajdują się: Kasper Schmeichel, Dele Alli, Sergio Aguero, Jermain Defoe, Virgil Van Dijk i Roberto Firmino.

Walka każdego z wymienionych graczy została doceniona przez władze ligi, jednak dopiero głosowanie wyłoni tego najlepszego, jak na razie ciężko wskazać faworyta. Można spekulować czy to będzie Kasper Schmeichel, który straciłtylko jednego gola w 4 spotkaniach, czy może też Sergio Aguero, który w czterech meczach zdobył 6 goli i 1 asystę.

Oprócz tych dwóch graczy, warty uwagi jest Roberto Firmino, który w końcu się obudził i rozgrywa fantastyczne mecze dla Liverpoolu, zdobywając gola za golem. Virgil Van Dijk z Southampton, owszem zaliczał udane występy jednak nie na tyle aby uzyskać tytuł gracza, to samo tyczy się Dele Alliego, który dla Totenhamu gra dobrze, ale Aguero czy też Schmeichel wykonywali w styczniu o wiele cięższą pracę.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.