Victor Valdes wypożyczony do Standardu Liege

Victor Valdes który trafił do Manchesteru United na zasadzie wolnego transferu, jednak przygoda w United nie należała do zbyt udanych dlatego też były gracz Barcy postanowił przejść na wypożyczenie do Standardu Liege, co wszystkich zaskoczyło, szczególnie wybór drużyny.

Większość osób twierdzi, że głównym elementem który skłonił Valdes do przejścia na wypożyczenie jest zatarcie z Van Gaalem, po tym jak Vardes odmówił gry w drużynie rezerw. To wszystko sprawiło, że od tej kłótni bramkarz nie mógł liczyć na jakiekolwiek występy.

Od momentu dołączenia do Manchesteru City, Valdes rozegrał tylko dwa spotkania ligowe, jednak w momencie dołączania do drużyny nikt nie zapewniał, że będzie grał dużo, wszyscy chcieli mu pomóc aby odbudował formę po opuszczeniu Barcelony.

Po odejściu do Standardu Liege, Victor Valdes podziękował wszystkim na Old Trafford za wsparcie w tych trudnych chwilach, że drużyna związała się z nim kontraktem i pomogła mu odbudować się i fizycznie i psychicznie.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.