Ronaldinho był kuszony przez Leicester City

Okno transferowe dobiegło końca, jednak teraz można dowiedzieć się kilku ciekawych informacji na temat samych nieujawnionych do tej pory propozycji, jedna z nich to chęć pozyskania dobrze wszystkim znanym Ronaldinho przez obecnego lidera Premier League, Leicester City.

Podobno Claudio Ranieri chciał pozyskać doświadczonego Brazylijczyka do swojej drużyny, jednak ten Lisom odmówił, jak donosi Mundo Deportivo, odrzucenie mogło być spowodowane tym, że Ronaldinho już niebawem może przenieść się do ligi Chińskiej, o obecnym sezonie kluby Super League mocno wzbogaciły kluby europejskie, wydając spore sumy na zakupionych graczy.

Czy pozyskanie Ronaldinho przez Leicester mogło być dobry pomysłem ? Brazylijczyk pozostaje bez klubu od września 2015 roku, kiedy to za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt z Fluminense. Wcześniej występował on w takich klubach europejskich jak Paris Saint Germains, FC Barcelona oraz AC Milan. Chyba już nie doczekamy się powrotu magicznego Ronaldinho do któregoś europejskiego klubu, chyba ogromne pieniądze z Chin zaczną teraz przyciągać graczy bliskich emerytur piłkarskich.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.