Trener Fiorentiny, Vicenzo Montella wyraził wczoraj, że jest dumny z wytrwałości swojego zespołu jaką zaprezentował we wczorajszym meczu przeciwko Dynamo Kijów. Mimo prowadzenia przeciwnika 1:0 drużyna Fiorentiny zagrała do samego końca, dzięki czemu w 92 minucie zdołała wyrównać wynik spotkania.

Montella dodał że remis 1:1 na terenie rywala jest dobrym wynikiem, który trzeba uszanować. Gol zdobyty przez rezerwowego Khouma Babacara dał szansę na awans do półfinału rozgrywek, wszystko teraz rozstrzygnie się za tydzień na boisku Fiorentiny.

Vicenzo Montella po meczu powiedział: „Jestem bardzo dumny z wyniku mojego zespołu. To był wyjątkowy wieczór dla Nas, mogliśmy przegrać to spotkanie, zamiast tego zespół ogromną walę walki. Mieliśmy wiele sytuacji, jednak brakowało nam wykończenia. Musimy wiele do poprawienia, będziemy musieli nad tym popracować”.

Wczorajsze spotkanie było czwartym meczem w którym Mario Gomez nie zdobył gola, jednak trener zachęca zawodnika by nie poddawał się tylko miał więcej zaufania do siebie a bramki zacznie strzelać.

admin Aktualności

Dodaj komentarz