Według niektórych doniesień napastnik Fiorentiny, Khouma Babacar jest bliski podpisania nowego kontraktu z klubem w ciągu najbliższych tygodni. 22-latek który dołączył do Fiorentiny w 2008 roku ma obecnie kontrakt ważny do czerwca 2016 roku. Po spędzeniu kilku sezonów na wypożyczeniu w końcu powoli wkracza do pierwszej drużyny prowadzonej przez Vincenzo Montelle.

Według doniesień La Nazione, Babacar również bardzo chce podpisać nowy kontrakt z Fiorentiną, aby móc grać we Florencji jak najdłużej. Zawodnik jest mocno zdeterminowany aby stać się graczem podstawowej jedenastki, ciężko pracując na treningach. Według różnych raportów możliwe że Babacar podpisze kontrakt który zapewni mu zarobki 1,5 miliona euro na sezon, dodatkowo zawodnik ma mieć w kontrakcie klauzulę odstępnego w wysokości 30 milionów euro.

Babacar do tej pory zdobył siedem goli i zaliczył cztery asysty w rozgrywkach Serie A. Zawodnik w ostatnim spotkaniu ćwierćfinału Ligi Europy zdobył ważnego gola na wagę remisu w doliczonym czasie gry co dało wiele pochwał zawodnikowi za jego waleczność.

admin Aktualności

Dodaj komentarz