Zostań wojownikiem

Dzięki temu, każdy wojownik może trenować w rzeczywistych warunkach, dzięki czemu lepiej poradzi sobie w sytuacji, kiedy faktycznie dojdzie do starcia z napastnikiem. Jeżeli chodzi o taką sztukę walki jak krav maga, technik poznawanych podczas treningów nie wolno używać w celach wyrządzenia komuś krzywdy. Wyraźnie jest bowiem określone, że to samoobrona, a stosowanie tych metod w innych celach jest bardzo surowo karane, dużo mocniej niż w przypadku pobicia. Każdy zawodnik już na początkowych zajęciach poznaje podstawowe zasady, które mówią przede wszystkim o tym, iż wolno używać technik poznanych w razie zagrożenia i ataku napastnika.

W dosłownym znaczeniu krav maga oznacza walkę w bliskim kontakcie, oznacza to, iż nie ma tutaj działań przebiegających w odległości napastnika. Każdy chwyt wiąże się ze stycznością. Jednak tego rodzaju samoobrona jest niewątpliwie najbardziej skuteczna i dająca gwarancję zwycięstwa w podjęciu rywalizacji z napastnikiem. Dzięki ukończeniu kursu, ludzie mogą czuć się dużo bardziej bezpieczni.

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.