Zapowiedź: Southampton – West Ham United

Southampton – West Ham United, będzie wspaniałym widowiskiem, które rozpocznie się w sobotę o 18:30, zmierzą się ze sobą dwaj sąsiedzi z tabeli, siódmy Southampton i szósty West Ham, obie drużyny będące ostatnio na fali dlatego widowisko zapowiada się emocjonująco.

Kiedy po raz ostatni spotkały się obie ekipy zwycięsko wyszedł West Ham United, pokonując Świętych 2:1, wcześniej patrząc na pięć ostatnich meczów zobaczyliśmy dwa remisy i po jednej wygranej West Hamu i Southampton. Spotkania kończyły się wynikami:
West Ham United – Southampton 2:1
Southampton – West Ham United 0:0
West Ham United – Southampton 1:3
West Ham United – Southampton 3:1
Southampton – West Ham United 0:0

W lepszej sytuacji kadrowej jest Southampton, w sobotnim meczu z powodu kontuzji nie zagrają: Jay Rodriguez i Florin Gardos natomiast za kartki pauzować będą Steven Davis i Charlie Austin. W West Hamie lista kontuzjowanych jest zdecydowanie dłuższa, z powodu urazów nie zagrają: Diafra Sakho, Manuel Lanzini, Andy Carroll, Carl Jenkinson, Sam Byram. Do drużyny natomiast powrócili: Emmanuel Emenike i Angelo Ogbonna.

Nasz typ:
Southampton – West Ham United 2:1

Dodaj komentarz

Szukaj

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.