Manchester United z największym zyskiem w Premier League

Poznaliśmy ranking najbogatszych klubów, który opublikował Deloitte, ponownie na szczycie znajduje się Real Madryt, który jest liderem od dziesięciu lat, tym razem na drugie miejsce awansowała FC Barcelona a podium zamyka Manchester United, który w poprzednim sezonie zarobił 395,2 miliona funtów.

W pierwszej dziesiątce wiemy już że najlepszym angielskim klubem jest Manchester United, kolejnym angielskim klubem tej dziesiątce jest Manchester City, który z zyskiem 352,6 miliona funtów zajmuje w rankingu szóstą pozycję, tuż za Manchesterem City jest Arsenal Londyn którego zysk za poprzedni sezon wyniósł 331,3 miliona funtów, ósma pozycja przypadła Chelsea Londyn z zyskiem 319,5 miliona funtów natomiast dziewiąte miejsce zajął Liverpool, który wypracował zysk na poziomie 298 miliona funtów.

Mimo że na podium jest tylko jedna drużyna angielska, to i tak liga angielska staje się najbogatszą, szczególnie że w pierwszej dziesiątce mamy aż pięć drużyn występujących w Premier League.

Dodaj komentarz

Szukaj

Archiwa

Sportowe ubrania

    Każdy sportowiec powinien zadbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie obuwie. Zwłaszcza osoby, które wybierają piłkę nożną. W sklepach sportowych znaleźć można buty piłkarskie różnego rodzaju, bardziej i mniej profesjonalne. Osoby, które dopiero zaczynają swoja przygodę z piłką mogą wybierać nieco tańsze obuwie, jednak jeżeli myślą o rozwinięciu kariery w tym kierunku, dobrze by było, gdyby potraktowali to poważnie i wybrali odpowiednie buty do piłki nożnej.